Szalagavató és esküvői táncoktatás

Valami egyedit szeretnél?

Esküvői Táncoktatás

Ha szeretnéd, hogy a Ti táncotok legyen a legmenőbb...

Először is hadd gratuláljak nektek a leendő esküvőtökhöz! Már számtalan párnál ott voltunk és segítettünk felejthetetlenné tenni a lánykérést, ez itt a következő lépcső. Az ember életének egyik legfontosabb napja közeleg, amit ha emlékezetesebbé szeretnétek tenni, akkor most jó helyen jártok.

Szeretnél valami igazán egyedit?

Rengeteg párnak készítettem már nyitótáncot, és mindig arra törekszem, hogy teljesen személyre szabott legyen. Fontosnak tartom, hogy Ti válasszátok ki a zenét vagy akár többet is, én pedig egy profi mixet készítek belőle, ami tökéletesen illik hozzátok.

Nem kell aggódnotok az időhiány miatt sem: ha ügyesek vagytok, akár egy délután alatt elkészítem és megtanítom a táncotokat! Nem húzzuk az időt feleslegesen sok alkalommal.

A koreográfiát mindig ott helyben, Hozzátok igazítom. A nehézséget vagy egyszerűséget Ti határozzátok meg a képességeitek alapján. Van már annyi tapasztalatom, hogy mindig, mindenhol helyben koreografálok, így a végeredmény garantáltan természetes és Rátok szabott lesz.

Nézd meg a mi esküvői táncunkat! Kattints a videóért

Meglepetés Tánc

Szeretnétek meglepni a násznépet egy vicces, pörgős vagy akár lassú és szívmelengető tánccal? Tudjátok, olyannal, amit a filmekben láttok! Segítek megvalósítani az álmotokat.

Örömtánc a Szülőkkel

Nem csak ketten táncolnátok? Szeretnétek, ha a szüleitek is részesei lennének a meglepetésnek? Bevonjuk őket is a koreográfiába!

Egyéni Ajándék

Szeretnéd meglepni a vőlegényt egy egyéni tánccal? Vagy éppen a menyasszonyt? Egy titkos szóló produkció garantáltan könnyeket csal a szemekbe.

Esküvői Flashmob

Ha egyáltalán nem szeretnétek „hagyományos” táncot, csak egy váratlan, robbanékony meglepetés flashmobra vágytok a barátokkal, vagy épp a násznépet lepnétek meg, abban is segítünk!

Tegyük varázslatossá a nagy napot!

Keress bizalommal, és kezdjük el a közös készülést!

Ajánlatkérés

Szalagavató Táncoktatás!

A szalagavató egy különleges alkalom, amelyet a fiatalok az ünneplés és a búcsúzás jegyében tartanak. Táncoktatásunk során segítünk a diákoknak elsajátítani a koreográfiát, hogy a nagy napon magabiztosan és ügyesen léphessenek a parkettre.

Unod már a szokásos körtáncokat?

Szeretnél valami egyedi, kiemelkedő és emlékezetes táncot az osztályodnak? Jó helyen jársz!

Szalagavató táncoktatásnál megvalósítom osztályod minden elképzelését. Ha teljesen tanácstalanok vagytok, akkor a történetben, ruhában és – ha van lehetőség – a fények kitalálásában is segítek. Ha vannak kedvenc zenéitek, akkor elkészítem a profi mixet, amire táncolni fogtok.

Gyors és Hatékony

Általában 10 alkalom alatt betanulható a teljes produkció. Kéréstől függően 4-5-6 perces műsor is elkészíthető. A koreográfia nehézségét hozzátok igazítom: mivel ott helyben készítem, látom, mi áll jól nektek, így biztosan sikeres lesz a végeredmény.

Stílus és Zene

Mai modern vagy akár retro zenékre? Nem probléma! A tánc stílusa lehet laza hip-hop jellegű, egyszerűbb vagy komplikáltabb show-tánc. Célunk, hogy ez legyen az év legjobb szalagavató tánca!

Zöldnap vagy Farsang?

Mi van akkor, ha csak zöldnap lesz az iskolában, vagy a farsangi táncotokat szeretnétek felturbózni? Nem akadály! Keressetek minket bátran ezekkel az ötletekkel is.

Szolgáltatásunk tartalmazza:

  • Személyre szabott oktatás Minden táncot az igényekhez és a diákok szintjéhez igazítunk.
  • Egyedi Koreográfia Kreatív és látványos mozdulatok, hogy a tánc igazán emlékezetes legyen.
  • Csoportos és Egyéni órák Lehetőség van csoportos próbákra, de akár egyéni felkészítésre is.
  • Zenei Mix készítés A kedvenc számaitokból profi, táncolható mixet vágunk össze.

Legyen a szalagavató tánc az egyik legemlékezetesebb pillanata a fiatalok életében!

Kérj ajánlatot most!

Gyakori Kérdések

Esküvői Tánc

Ha ügyesek vagytok, akár egyetlen intenzív délután alatt is elkészítem és megtanítom a teljes koreográfiátokat! Nem szükséges heteken át próbákra járnotok, gyorsan és hatékonyan dolgozunk.

Igen! A koreográfiát ott helyben, rátok szabva készítem. Látom, mi az, ami jól áll nektek, és mi az, ami kényelmes, így biztosan nem lesztek "bénák". A cél, hogy élvezzétek!

Kifejezetten erre bátorítalak titeket! Válasszatok olyan zenéket, amik közel állnak a szívetekhez vagy a buli hangulatához. Én pedig profi mixet vágok belőle, hogy a váltások tökéletesek legyenek.

Természetesen! Az örömtánc a szülőkkel vagy a koszorúslányokkal/vőfélyekkel hatalmas meglepetés szokott lenni. Szívesen készítek csoportos koreográfiát is.

Gyakori Kérdések

Szalagavató Táncoktatás

A tapasztalat azt mutatja, hogy 10 alkalom (kb. 10x60-90 perc) elegendő egy látványos, 4-6 perces műsor magabiztos elsajátításához még teljesen kezdő osztályoknak is.

Rugalmasak vagyunk! A legkényelmesebb, ha kimegyünk hozzátok az iskolába (pl. testnevelés óra után vagy osztályfőnöki órán), így nem kell utaznotok. De ha szükséges, biztosítunk termet a saját bázisainkon is.

Nem! Ti csak hozzátok a kedvenc számaitokat, amire bulizni szoktatok, én pedig elkészítem belőle a profi, pörgős mixet. Ez benne van az árban.

Semmi gond! A koreográfiát mindig az adott osztályhoz igazítom. Olyan lépéseket találunk ki, amik látványosak, de könnyen megtanulhatók, így mindenki élvezni fogja a színpadon töltött időt.

This will close in 4 seconds